• Obniżka
ESSILOR CRIZAL SAPPHIRE 1.5
  • ESSILOR CRIZAL SAPPHIRE 1.5

ESSILOR CRIZAL SAPPHIRE 1.5

235,00 zł
176,25 zł Zniżka 25%
Brutto
Orma 1,5 Crizal Sapphire UV
MOC SFERYCZNA
MOC CYLINDRA
Strona
Ilość

Crizal Saphire

Światła są wszędzie, a wraz z aktualizacją świata nasze życie staje się coraz bardziej połączone. Począwszy od siedzenia w pracy przed ekranem komputera i wysyłania wiadomości do znajomych. Refleksy są czymś, czego po prostu nie potrzebujemy. 

Redukcja odbić bocznych w przypadku prawie niewidocznych soczewek Crizal Sphire. Tradycyjne powłoki antyrefleksyjne redukują tylko odbicia czołowe. To powoduje, że odbicia są widoczne w brzegowych obszarach soczewki. Crizal® Sapphire ™ UV wykorzystuje nowe algorytmy, aby umożliwić redukcję odbić zarówno od strony czołowej, jak i bocznej. Dzięki technologii Crizal® Sapphire ™ Multi-Angular ™ pacjenci mogą cieszyć się prawie niewidocznymi soczewkami. Które zapeniają najlepszy w klasie komfort i jasności widzenia.

 

NAJLEPSZA KLASA OCHRONY UV

Crizal® Sapphire ™ UV nie tylko optymalizuje wygląd soczewek okularowych, ale zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę przed promieniowaniem UV o współczynniku E-SPF 35. Tylko soczewki Essilor® zostały zatwierdzone przez radę ds. Nowotworów ze względu na ich właściwości chroniące przed promieniowaniem UV. Crizal® Sapphire ™ UV jest jedną z niewielu powłok zatwierdzonych przez Cancer Council Australia i chroni oczy przed promieniami UV, znanym czynnikiem ryzyka raka skóry wokół oczu. Dzięki ochronie przed promieniowaniem UV na przedniej i tylnej powierzchni soczewki, pacjenci mogą cieszyć się wszystkimi swoimi codziennymi beztroskimi czynnościami.

 Szkła Crizal Saphire UV

SAPPHIRE 1.5
Specyficzne kody