Nowy
Acuvue Oasys 6 szt

SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE OASYS 12 SZT

Nowy produkt

1550 Przedmiotów

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus to najnowsza dwutygodniowa soczewka Johnson&Johnson, przeznaczona do stosowania w trybie dziennym. Soczewki zapewniają bardzo dobre nawilżenie i dotlenienie oka. Ich zaletami jest wyjątkowa gładkość i komfort noszenia w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach.

155.00 zł brutto.

 • Oko lewe
 • Oko prawe

Arkusz danych

Rodzaj soczewekSferyczne
Sztuk w opakowaniu12 sztuk
BC8,4
Dk/t147
RODZAJ MATERIAŁUSenofilcon A
Średnica (DIA)14 mm
Czas noszeniaDwa tygodnie
Tryb noszeniaDzienny
Stopień nawodnienia38%
Blokowanie UVTAK

Więcej informacji

Acuvue Oasys with Hydreclear Plus to dwutygodniowe soczewki dostępne w ofercie firmy Johnson&Johnson. Soczewki zostały wykonane z materiału Senofilcon A, który został wzmocniony dodatkowym składnikiem nawilżającym dzięki najnowszej technologii HYDRACLEAR PLUS. Uwodnienie wynosi 38%. Są dostępne w dwóch rozmiarach promienia krzywizny. Soczewki zostały wyposażone w znaczniki strony 123 i jasnoniebieskie zabarwienie, co ułatwia posługiwanie się nimi. Posiadają filtr UV blokujący ponad 95% promieniowania UVA i 99% UVB. Korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność. Wysoka przepuszczalność tlenu zapewnia zdrowy i świeży wygląd oczu. Są szczególnie polecane dla osób przebywających w dusznym otoczeniu, spędzających wiele godzin np. przed monitorem komputera. Polecane również osobom, które potrzebują dodatkowego nawilżania oczu podczas stosowania soczewek kontaktowych. Soczewki należy stosować w trybie dziennym.
 • Komentarze
 • Akcesoria

  Nowy

  Płyn dezynfekcyjny Opti-free Replenish zawiera TEARGLYDE opatentowany system regenerujący o udowodniony podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

  40.00 zł
  Nowy

  Acuvue 2 to dwutygodniowe soczewki hydrożelowe starszej generacji. Miękkie, elastyczne, zapewniają dobrą jakość widzenia. Soczewki są dobrze nawilżone i wygodne w użyciu. Cienka krawędź soczewki gwarantuje ostre widzenie. Korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność.

  75.00 zł
  Nowy

  Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i nawilżeniem. Soczewki są stabilne i nie uwierają. Przynoszą znaczną ulgę zmęczonym oczom.Zalecane stosowanie w trybie dziennym.

  120.00 zł

  Produkty powiązane