SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM
  • SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM

SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM 6 SZT

111,11 zł
Brutto

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.

MOC SFERYCZNA
MOC CYLINDRA
OŚ CYLINDRA
Ilość

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe firmy Johnson & Johnson. Są to miękkie soczewki toryczne. Korygują astygmatyzm.

Soczewki wykonane są z materiału Senofilcon A, który łączy cechy tworzywa hydrożelowego z sylikonowo-hydrożelowym. Są dostępne w dwóch promieniach krzywizny. Technologia Przyspieszonej Stabilizacji (ASD) wykorzystuje naturalny nacisk powiek podczas mrugania, co zapewnia stabilizację soczewki jeśli zostanie zrotowana. Dzięki temu soczewki utrzymują się we właściwej pozycji, co zapewnia stabilne widzenie.

Czas stabilizacji wynosi około 60 sekund, szybkie dopasowanie zapewnia natychmiastowy komfort. W soczewkach zastosowano również najnowszą technologię HYDRACLEAR PLUS, która pozwoliła na dodanie większej ilości składnika nawilżającego do materiału. Ma to wpływ na gładkość i wygodę soczewek. Są szczególnie polecane dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wskazane również dla osób przebywających w klimatyzowanych, dusznych pomieszczeniach.


Dzięki wysokiemu nawilżeniu przynoszą ulgę suchym i zmęczonym oczom.

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism stosuje się w trybie dziennym, zakłada się je rano i zdejmuje wieczorem. Mają jasnoniebieskie zabarwienie, dzięki czemu łatwiej się nimi posługiwać. Zaletą produktu jest najwyższa wśród soczewek torycznych ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB (95% promieniowania UVA oraz 99% UVB).

ACUVUE OASYS ASTIGMATISM

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM 6 SZT

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.

Napisz swoją opinię