Acuvue Oasys 6 szt
  • Acuvue Oasys 6 szt

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys

80,00 zł
Brutto

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus to najnowsza dwutygodniowa soczewka Johnson&Johnson, przeznaczona do stosowania w trybie dziennym. Soczewki zapewniają bardzo dobre nawilżenie i dotlenienie oka. Ich zaletami jest wyjątkowa gładkość i komfort noszenia w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach.

BC
MOC SFERYCZNA
Strona
Ilość

Acuvue Oasys with Hydreclear Plus to dwutygodniowe soczewki dostępne w ofercie firmy Johnson&Johnson. Soczewki zostały wykonane z materiału Senofilcon A, który został wzmocniony dodatkowym składnikiem nawilżającym dzięki najnowszej technologii HYDRACLEAR PLUS. Uwodnienie wynosi 38%. Są dostępne w dwóch rozmiarach promienia krzywizny. Soczewki zostały wyposażone w znaczniki strony 123 i jasnoniebieskie zabarwienie, co ułatwia posługiwanie się nimi. Posiadają filtr UV blokujący ponad 95% promieniowania UVA i 99% UVB. Korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność. Wysoka przepuszczalność tlenu zapewnia zdrowy i świeży wygląd oczu. Są szczególnie polecane dla osób przebywających w dusznym otoczeniu, spędzających wiele godzin np. przed monitorem komputera. Polecane również osobom, które potrzebują dodatkowego nawilżania oczu podczas stosowania soczewek kontaktowych. Soczewki należy stosować w trybie dziennym.
Acuvue Oasys
Opis
Sztuk w opakowaniu
6 sztuk
MATERIAŁ SOCZEWEK
Sferyczne
BC
8,4
Średnica (DIA)
14 mm
Przepuszczalność tlenu Dk/t
147
RODZAJ MATERIAŁU
Senofilcon A
Czas noszenia
Dwa tygodnie
Tryb noszenia
Dzienny
Stopień nawodnienia
38%
BLOKOWANIE UV
TAK
Specyficzne kody

Zobacz także

SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE...

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.
Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i nawilżeniem. Soczewki są stabilne i nie uwierają. Przynoszą znaczną ulgę zmęczonym oczom.
Zalecane stosowanie w trybie dziennym.

Cena 120,00 zł