Okulary z filtrem światła niebieskiego
Wysłane przez      01/22/2019 22:18:33     Blog okularnika    0 Komentarze
Okulary z filtrem światła niebieskiego

Nowoczesne cyfrowe soczewki LED PROTECT to soczewki ochronne, które zmniejszają szkodliwe niebieskie światło z ekranów cyfrowych. Są specjalnie zaprojektowane dla osób, które muszą spędzić dużo czasu pracując przed ekranem komputera.

Komputery, telefony, urządzenia cyfrowe i elektroniczne gadżety odgrywają dominującą rolę w naszym życiu, w pracy i w domu. To związek miłości i nienawiści. Z jednej strony doceniamy łączność, wygodę i szybkie wyniki, ale z drugiej strony czujemy się obciążeni długotrwałym użytkowaniem. Jak więc cieszyć się technologią? Załóż okulary z soczewkami komputerowymi LED PROTECT, aby uspokoić oczy i uspokoić mózg. Bądź skoncentrowany, bądź zainspirowany, bądź ostry, cokolwiek chcesz, to masz pod kontrolą.

Bez użycia cyfrowych soczewek, wielu użytkownikom komputerów często kończy się niewyraźne widzenie, zmęczenie oczu, a nawet bóle głowy, a w ogóle tylko dlatego, że jesteś zmęczony - są to w rzeczywistości objawy tzw. Syndromu komputerowego widzenia. Nie wiedząc, ludzie mogą pogorszyć swoje niewyraźne widzenie, pochylając się do przodu lub przechylając głowę, by spojrzeć przez dolną część swoich okularów. Działania te są oznaką zdrowia dla zdrowia, ponieważ mogą powodować ból szyi, obolałe ramiona i obolałe plecy.

Soczewki cyfrowe blokują  i eliminacją zmęczenie układu wzrokowego spowodowanego długotrwałym działaniem przed komputerem. Cyfrowe szkła zapewniają optymalną ostrość widzenia dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, zapewniając czyste i szerokie pole widzenia bez konieczności nadmiernego wysiłku skupienia i niezdrowej postawy. Mogą być wygodnie używane przez młodych i starszych użytkowników komputerów.

Ponadto soczewki cyfrowe LED PROTECT eliminują niebieskie światło emitowanego z ekranu komputera, wyświetlaczy telefonów komórkowych i ekranów telewizorów LCD. Wiadomo, że niebieskie światło powoduje odblaski i migotanie. Długotrwałe narażenie na niebieskie światło powoduje zmęczenie oczu, zmniejsza przejrzystość widzenia i może powodować bóle głowy i inne oznaki stresu.

W nocy niebieskie światło zmniejsza wytwarzanie melatoniny (hormonu w organizmie, który bierze udział w kontrolowaniu twojego schematu snu), zakłócając wewnętrzny zegar w ciele. Z biegiem czasu może powodować zwyrodnienie plamki żółtej - uszkodzenie komórek siatkówki, które może skutkować trwałą redukcją ostrości wzroku. Jeśli policzysz wszystkie godziny, w których jesteś wystawiony na wyświetlacze elektroniczne, cyfrowe soczewki LED PROTECT mogą być środkiem ochronnym, który musisz poważnie rozważyć.

Oprócz blokowania emitowanego niebieskiego światła, pomagają one również w lekkim przyciemnieniu, aby zapewnić ostre i wyraźne widzenie, które poprawia wydajność naszej pracy dziesięć razy lepiej. Aby zapewnić maksymalny komfort widzenia, nasze cyfrowe soczewki  są wyposażone w powłoki odporne na zarysowania oraz ochronę przed promieniowaniem UV, aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby.

www.visionsoptyk.pl

Udostępnij ten post

Zostaw odpowiedź

* Nazwa:
* E-mail (Nie publikowany)
   Strona www: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Wpisz kod