Okulary z nakładką przeciwsłoneczną
Wysłane przez      01/22/2019 22:18:33     Blog okularnika    0 Komentarze
Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym…teraz to możliwe! Do tej pory osoby noszące okulary korekcyjne miały problem z komfortowym połączeniem korekcji wzroku z ochroną przed słońcem. Firma Solano wyszła naprzeciw Klientom produkując okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną.

Najnowsze modele tych okularów w modnej i ciekawej kolorystyce dzięki lekkości materiału, z którego zostały wykonane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Idealnie pasujący clip przeciwsłoneczny z polaryzacją po nałożeniu na okulary korekcyjne spełnia rolę okularów przeciwsłonecznych.

Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną są idealnym rozwiązaniem dla kierowców a także osób z dużymi wadami wzroku, gdzie barwione lub fotochromowe szkła nie dają takiego estetycznego komfortu ich użytkowania. Są wygodnym i efektownym rozwiązaniem dla każdego.

Do ramki z Clipem przeciwsłonecznym możemy zamontować soczewki okularowe zarówno jednoogniskowe jak i progresywne, z powłokami antyrefleksyjnymi oraz powłokami np. do komputera Led Protect, Blue Control lub każdymi innymi soczewkami. Dzięki temu zyskujemy kilka par okularów w jednym. Okulary progresywne, które służą nam do dali, do czytania oraz do komputera z powłoką antyrefleksyjną niwelującą odblaski i poprawiającą kontrast widzenia, połączone z nakładką przeciwsłoneczną daje najszersze z możliwych zastosowań jednych okularów do wszystkiego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej

www.visionsoptyk.pl

Optyk Tarnowskie Góry

Optyk Ruda Śląska

Udostępnij ten post

Zostaw odpowiedź

* Nazwa:
* E-mail (Nie publikowany)
   Strona www: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Wpisz kod