Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie.

Maska do nurkowania Aquaviz RX

341,46 zł
Brutto
Maska do nurkowania Aquaviz RX
 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

ZASADY DOSTAWY

 

ZWROT TOWARU/ ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 • Wodoszczelna maska do nurkowania z możliwością zamontowania soczewek korekcyjnych. Unikalna, opatentowana oprawa sportowa z możliwością montażu wkładki korekcyjnej. Komfortowa, wodoszczelna, wykonana z hipoalergicznego tworzywa. Zapewnia idealne dopasowanie dla każdego kształtu twarzy. Oprawa z ochronną uszczelką i podwójną, silikonową taśmą.

  Przeznaczenie: nurkowanie
  Rozmiar: dla dorosłych

  W zestawie:
  • Maska do nurkowania AquaViz
  Wewnętrzna wkładka RX umożliwiająca montaż dowolnych soczewek korekcyjnych
  • Preparat HAYNE Mist - zapobiegający parowaniu soczewek
  • Woreczek do przechowywania okularów
  • Instrukcja w języku polskim

  UWAGA! Należy bezwzględnie zapoznać się z dołączoną ulotką. Nieprawidłowe użytkowanie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia okularów. Środek zapobiegający zaparowywaniu soczewek przeznaczony jest wyłącznie do soczewek zamontowanych we wkładce korekcyjnej.
  Absolutnie nie należy go stosować do samych gogli. Szkła w goglach jak wszystkie okulary do pływania posiadają już specjalną warstwę zapobiegającą zaparowywaniu. NIE dopuszczaj do zabrudzenia i zatłuszczenia szkieł. Po użyciu należy dokładnie wypłukać zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia. NIE wycieraj ani nie trzyj szkieł od wewnątrz. Unikaj dotykania szkieł od wewnątrz, bo może to uszkodzić powłokę zapobiegającą parowaniu. NIE pozostawiaj produktu na słońcu lub w kontakcie z gorącą powierzchnią.


  PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password