• -30%
  • Nowy
ESSILOR VARILUX X SERIES
  • ESSILOR VARILUX X SERIES

SZKŁO PROGRESYWNE ESSILOR VARILUX X SERIES

Nasza poprzednia cena 1 300,00 zł
910,00 zł Zniżka 30%
Brutto
INDEKS
Ilość
CENA ZA SZTUKĘ

Nasza najbardziej zaawansowana soczewka progresywna Varilux® X Series ™, z technologią Xtend ™, jest naszą najbardziej zaawansowaną dostępną soczewką progresywną. Oprócz zapewniania ostrego widzenia i płynnych przejść z dowolnej odległości, rozszerza ono widzenie w zasięgu ręki, dzięki czemu nie musisz już przechylać ani pochylać głowy, aby znaleźć ostrość.

Generacja soczewek progresywnych Varilux® X Series  - osoby urodzone między 1965 a 1980 rokiem - mają bardzo różne wymagania dotyczące wzroku od starszych. Nie czytają już z jednej odległości. Zamiast tego wykorzystują całą swoją bliską przestrzeń do wykonywania wielu czynności z widzeniem bliży do długości ramion. Pojawienie się narzędzi cyfrowych, takich jak komputery, tablety i smartfony, radykalnie zmieniło ich potrzeby w zakresie widzenia bliży.

Te prezbiterium to nie tylko czytanie; wykonują także wiele zadań w odległości pośredniej między 40 a 70 cm: pracują przy ekranie komputera, przeglądają dokumenty, piszą na klawiaturze, oglądają filmy, odbierają telefony komórkowe, piszą wiadomości tekstowe, udostępniają dane z przyjaciółmi i rodziną itp. Ich wizja jest dynamiczna i obejmuje wiele odległości. Muszą być w stanie płynnie przechodzić z jednego zadania do drugiego.

Soczewki Varilux ® X series TM zostały zaprojektowane w celu zapewnienia tym użytkownikom rozszerzonego widzenia bliży w zasięgu ręki, które zaspokajają ich potrzeby bardziej skutecznie niż konwencjonalne soczewki progresywne.

Poprzednie generacje szkieł progresywnych wymagały od użytkowników ruchów głową, aby znaleźć punkt soczewki, w którym widzenie jest wyraźne. W szkłach Varilux X series poruszasz głową w bardziej naturalny sposób. Nie musisz już szukać konkretnego punktu wyraźnego widzenia, ponieważ Varilux X bierze pod uwagę sposób w jaki funkcjonujesz w bliży i odległościach pośrednich.
ESSILOR VARILUX X SERIES

Opis

KOLOR
BEZBARWNE
RODZAJ MATERIAŁU
ORGANICZNE
RODZAJ
PROGRESYWNA
KANAŁ PROGRESJI
CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ
INDEKS
1.5(ORMA) LUB 1.6 (ORMIX)

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

SZKŁO PROGRESYWNE ESSILOR VARILUX X SERIES

Napisz swoją opinię