Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie.

Klub pierwsze soczewki coopervision

Jak zacząć nosić soczewki?

Jeśli ostatnio nie widzisz wiele więcej niż zaparowane szkła okularów, jeśli podczas ulubionych czynności lub choćby sprzątania wciąż boisz się, że okulary zjadą Ci z nosa to… …wcale nie musisz rezygnować z noszenia okularów! Wręcz przeciwnie, korzystaj z nich tak jak lubisz, a w tych chwilach, w których potrzebowałbyś wygodnej alternatywy wybierz soczewki kontaktowe. Być może nie wiesz wiele o soczewkach. Być może jest dla Ciebie zagadką jak dobrać soczewki kontaktowe, jak włożyć soczewki lub jak je pielęgnować.

Pamiętaj, że najważniejsza jest wizyta u specjalisty, który dokładnie zbada twój wzrok i wie jak dobrać soczewki kontaktowe. Po wizycie możesz wstąpić do Klubu Pierwsze Soczewki CooperVision, który zapewnia opiekę i korzyści finansowe.

Możesz być pewny, że w czasie wizyty specjalista nauczy Cię jak włożyć soczewki, jak je zdejmować i pielęgnować. Noś soczewki kontaktowe i ciesz się wyraźnym widzeniem w każdej sytuacji. Jedyne, czego możesz żałować, to, że nie zrobiłeś tego wcześniej!

Koniecznie to wypróbuj:

Specjalista wykona badanie wzroku, określi wadę i dobierze odpowiednie soczewki kontaktowe. Wypełnij formularz i dołącz do Klubu Pierwsze Soczewki CooperVision.

Skorzystaj z promocji na zwrot części kosztów zakupu pierwszych 2 opakowań soczewek. Kupuj soczewki kontaktowe naszych salonach Visions Optyk lub na naszej stronieLINK DO OFERTY, by otrzymać nawet 120zł premii.

Regulamin akcji promocyjnej „Klub Pierwsze Soczewki CooperVision”

W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych soczewek miesięcznych lub jednodniowych od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie 13-miesięcy od pierwszego Zgłoszenia, w tym samym salonie optycznym. Aby zapoznać się z regulaminem kliknij wLINK

Formularz zgłoszenia zwrotu produktu

Decydując się na używanie naszych soczewek kontaktowych nic nie ryzykujesz. Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz niezadowolony, oddamy Ci pieniądze! Wypełniając formularz opisz, dlaczego jesteś niezadowolony z używania miesięcznych lub jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych CooperVision. Prosimy byś nie podawał informacji wrażliwych dotyczących stanu zdrowia.

 Pobierz PDF z Formularzem Zwrotu Produktu

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password