Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie.

Dostawa

  1. Realizujemy zamówienia na terenie całej Europy.

  2. Produkty oferowane przez Sklep są fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych i prawnych, posiadające stosowne opakowania.

  3. Koszty dostawy są widoczne podczas składania zamówienia.

  4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas realizacji to maksymalnie 4 dni robocze, czas dostawy dla przesyłek kurierskich to ok 2-3 dni. Gdy termin dostawy wydłuży się lub jest możliwa tylko częściowa realizacja zamówienia, klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie poprzez telefon lub email.

  5. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy paczka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i zgodna z zamówieniem. Kurier ma obowiązek poczekać umożliwiając spokojne sprawdzenie przesyłki. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono braki, należy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Protokół spisany w sposób określony właściwymi przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (Dz. U. z 2000 r. Nr 50, poz. 601) jest podstawą do zgłaszania reklamacji w przypadku braków lub uszkodzenia dostarczonych produktów.

  6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów (...) ", (Dz. U. Nr 22, poz. 271) zamawiający ma prawo zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie w formie pisemnej bez podania przyczyny, poprzez złożenie oświadczenia złożonego w formie pisemnej w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Koszty zwrotu towaru pokrywa Nabywca. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

KOSZT DOSTAWY

Jeśli dokonają Państwo w naszym sklepie jednorazowych zakupów o wartości przekraczającej 200 zł, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poza teren granicy Polski wynosi 60 zł.


Szczegółowe koszty dostawy przedstawione są w tabeli poniżej:

 

Rodzaj transportu
Wartość zamówienia
do 200 pln
Wartość zamówienia
powyżej 200 pln
POCZTA POLSKA - przedpłata
10 zł
0 zł
POCZTA POLSKA - za pobraniem
15 zł
0 zł
KURIER - Wysyłka poza granice PL
60 zł
60 zł
PACZKOMAT INPOST
12
0

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password