Transitions Signature VIICodzienna podwójna ochrona przed promieniowaniem UV i olśnieniami

Ekspozycja na światło słoneczne może być bardzo szkodliwa dla wzroku i powodować konieczność jego ciągłej adaptacji do zmian oświetlenia, co może prowadzić do dyskomfortu, a czasem nawet sprawiać ból.

Soczewki Transitions Signature VII automatycznie i szybko adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia.

Soczewki Transitions Signature VII chronią wzrok przed niechcianymi odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz przed promieniowaniem UV. Soczewki Transitions Signature VII zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz!

SOCZEWKI FOTOCHROMOWE CRIZAL TRANSITIONS  SIGNATURE VII TERAZ DOSTĘPNE W KULTOWYM SZAROZIELONYM KOLORZE!


Wysokiej jakości soczewki fotochromowe Transitions VII w kultowym szarozielonym kolorze, to ekskluzywny produkt polecany szczególnie:

  • osobom, dla których istotny jest modny wygląd zewnętrzny
  • użytkownikom, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz i poszukują soczewek, które zapewnią im najwyższą ochronę wzroku, a przy tym sprawią, że widzenie barw otoczenia będzie znacznie lepsze

PROMIENIOWANIE UV MOŻE USZKODZIĆ TWOJE OCZY,
jak również skórę otaczającą oczy, a olśniewające światło może powodować dyskomfort i ból oczu.

SOCZEWKI CRIZAL® TRANSITIONS® SIGNATURE™
chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, płynnie adaptujące się do zmieniającego się oświetlenia w celu poprawy jakości widzenia.


Dzięki najnowszej technologii kontrolującej natężenie światła lepiej i szybciej reagują, zapewniając najlepszą ochronę przed UV dostępną w soczewkach codziennego użytku.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV
E-SPF25_use.jpg
Użytkownik jest chroniony 25 razy skuteczniej niż w przypadku, gdyby nie nosił okularów (E-SPF nie uwzględnia światła padającego bezpośrednio na oko z boku okularów z pominięciem soczewek).


Jeszcze lepsza ochrona oczu przed olśnieniem, dzięki rewolucyjnej technologii Chromea7™. Soczewki Transitions Signature bardziej reagują na pośrednie działanie promieni słonecznych, dlatego użytkownicy są jeszcze lepiej chronieni przed rażącym światłem.

 Soczewki Crizal Transitions dla dzieci, dorosłych i seniorów

Soczewki Crizal Transitions nadają się dla użytkownika w każdym wieku zapewniając mu codzienną wygodę, ochronę i komfort. Szczególnie polecane dla dzieci, których oczy są trzykrotnie bardziej narażone na szkodliwe oddziaływanie słoneczne, w szczególności dla dzieci poniżej 12 roku życia, u których soczewka jeszcze w pełni nie jest rozwinięta.