Szkła fotochromowe Crizal TRANSITIONS - VISIONS OPTYK

Szkła fotochromowe Crizal TRANSITIONS

CODZIENNA PODWÓJNA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV I OLŚNIENIEM

PROMIENIOWANIE UV MOŻE USZKODZIĆ TWOJE OCZY, jak również delikatną skórę otaczającą oczy, a olśniewające światło może powodować dyskomfort i ból oczu.

Nowe soczewki Crizal® Transitions® Signature™ chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, płynnie adaptując się do zmieniającego się oświetlenia w celu poprawy jakości widzenia. Dzięki najnowszej technologii kontrolującej natężenia światła lepiej i szybciej reagują, zapewniając najlepszą ochronę przed UV dostępną w soczewkach codziennego użytku.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV1

Użytkownik jest chroniony 25 razy skuteczniej niż w przypadku, gdyby nie nosił okularów (E-SPF nie uwzględnia światła padającego bezpośrednio na oko z boku okularów z pominięciem soczewek).

NAJLEPSZA TECHNOLOGIA KONTROLUJĄCA NATĘŻENIE OŚWIETLENIA2

Jeszcze lepsza ochrona oczu przed olśnieniem, dzięki rewolucyjnej technologii Chromea7™.

Soczewki Crizal® Transitions® są dostępne w kolorach: szarym, brązowym i zielonym.

WYPRÓBUJ I PRZEKONAJ SIĘ OSOBIŚCIE

9 z 10 użytkowników jest zadowolonych z nowych soczewek crizal transitions.3

SOCZEWKI CRIZAL® TRANSITIONS® ZAPEWNIAJĄ TAKŻE KOMFORT DLA OCZU, DZIĘKI ELIMINACJI GŁÓWNYCH PRZESZKÓD WYRAŹNEGO WIDZENIA:

1 Najlepsza ochrona przed promieniowaniem UV soczewek Transitions z Crizal Forte UV, w porównaniu ze standardowymi soczewkami przejrzystymi i fotochromowymi z antyrefleksem, oceniona według E-SPF - nowego współczynnika opracowanego przez firmę Essilor i zatwierdzonego przez podmiot niezależny - określającego całkowity poziom ochrony przed UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. Ocenianym parametrem była wyłącznie skuteczność soczewek. E-SPF nie uwzględnia zależnego od czynników zewnętrznych padania światła bezpośrednio na oko (w związku z budową morfologiczną użytkownika, kształtem oprawy, pozycją, w jakiej są noszone itp.).
2 Wśród produktów firmy Transitions Optical.
3 Badania użytkowników (120 osób) przeprowadzone przez podmiot niezależny we Francji w 2012 r. Testowane soczewki - Crizal Transitions Signature VII. Odsetek zadowolonych użytkowników na podstawie oceny wyższej lub równej 5 w skali 10-punktowej.

*2013 Essilor of America, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie znaki towarowe są własnością Essilor International i / lub jej spółek zależnych. E-SPF 25 oraz projekt E-SPF są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Essilor of America, Inc. E-SPF jest wskaźnikiem globalnym opracowanym przez Essilor, potwierdzone oraz używane przez niezależne osoby, pomiar ochrony UV soczewki z wykluczeniem bezpośredniego eksponowania oka z obrzeża soczewki. E-SPF 25 oznacza że, użytkownik jest 25 razy bardziej chroniony niż bez soczewki. * E-SPF 25 jest wtedy, gdy Crizal jest z dowolnego materiału innego niż z przezroczystego plastiku 1,5.

# E-SPF – współczynnik stworzony przez Essilor i zatwierdzony przez podmiot niezależny, określający całkowity poziom ochrony przed promieniowanie UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. Wartość współczynnika E-SPF = 25 dla wszystkich soczewek z Crizal UV i Optifog, z wyjątkiem soczewek Essilor Orma (E-SPF = 10). Ocenianym parametrem jest wyłącznie skuteczność soczewek. E-SPF nie uwzględnia, zależnego od czynników zewnętrznych, padania światła bezpośrednio na oko (w związku z budową morfologiczną oka, kształtem opraw, pozycją, w jakiej są noszone itp.).


ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ