• Wyprzedaż!
LED PROTECT - Szkła do pracy przy komputerz
  • LED PROTECT - Szkła do pracy przy komputerz

Szkła okularowe LED PROTECT

170,00 zł
127,50 zł Zniżka 25%
Brutto

Technologia LED Protect została opracowana aby chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim.

MOC SFERYCZNA
MOC CYLINDRA
Strona
Ilość

Firma AVM , jako pierwsza na świecie opracowała zintegrowaną powłokę antyrefleksyjną, posiadającą bezbarwny filtr blokujący niebieskie światło - LED-Protect. W odróżnieniu od aktualnie powszechnie dostępnego "blue blockera" o żółtym zabarwieniu, nasza powłoka LED-Protect jest BEZBARWNA, co czyni ją uniwersalną i wygodną w użytkowaniu.

Według najnowszych badań, aż 75% społeczeństwa korzysta z monitorów typu LED, telewizorów, smartphonów, tabletow. Średni czas użytkowania wynosi ok. 153 minuty dziennie i ciągle wzrasta. Wyżej wymienione monitory LED emitują trzy rodzaje długości fal światła - żółtą, czerwoną oraz niebieską, z ktorych ta ostatnia jest najbardziej szkodliwa dla naszego wzroku.

Standardowy "antyrefleks", dostępny w konkurencyjnych firmach, nie stanowi ochrony przed szkodliwym światłem, poprawia jedynie kontrast widzenia. Opracowaliśmy idealne rozwiązanie, oferując BEZBARWNY filtr LED-Protect, zarówno estetyczny, nie barwiący widzianego obrazu na żółto, a jednocześnie chroniący przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła

Technologia LED Protect została opracowana aby chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim.

Przy pomocy najnowocześniejszych systemów projektowania oraz technologii nanopowłok, LED-Protect blokuje od 30 do 50% niebieskiego światła .
Z LED-Protect będziesz cieszył się maksymalnym komfortem widzenia a zarazem minimalnym zmęczeniem oczu.

LED Protect filtruje niebieskie światło zapewniając naturalny i estetyczny wygląd i dobre samopoczucie.
(14kB)
Prosta i lekka konstrukcja LED Protect jest wygodna i komfortowa dla wszystkich, w tym osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z okularami.
Okulary z powłoką LED Protect nie tylko ochronią Twoje oczy, ale także poprawią Twój wygląd.

Wdzisiejszych czasach, w dobie postepujacego rozwoju technologicznego i masowego udostępniania jego osiągnięć społeczeństwu, motto "lepiej zapobiegać niż leczyć" świetnie wpasowuje się w koncepcję najnowocześniejszej powłoki LED-Protect


LED PROTECT

Specyficzne kody