Soczewki, krople i płyny  Istnieje 15 produkty.

Soczewki, krople i płyny

Podkategorie

Miesięczne
Soczewki kontaktowe miesięczne
Dwutygodniowe
Soczewki kontaktowe dwutygodniowe
Jednodniowe
Soczewki kontaktowe jednodniowe
Całodobowe
Soczewki kontaktowe całodobowe
Kwartalne
Soczewki kontaktowe kwartalne
Krople i płyny do...

Płyny do soczewek kontaktowych

na stronie
0 Recenzje
159.00 zł

Soczewki miesięczne Air Optix Night&Day 6 szt

0 Recenzje
80.00 zł

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus to najnowsza dwutygodniowa soczewka Johnson&Johnson, przeznaczona do stosowania w trybie dziennym. Soczewki zapewniają bardzo dobre nawilżenie i dotlenienie oka. Ich zaletami jest wyjątkowa gładkość i komfort noszenia w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach.

0 Recenzje
40.00 zł

Płyn dezynfekcyjny Opti-free Replenish zawiera TEARGLYDE opatentowany system regenerujący o udowodniony podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

0 Recenzje
75.00 zł

Soczewki 1-Day Acuvue Moist to mniej osadów na powierzchni soczewki, co powoduje lepsze widzenia także pod koniec dnia. Ponadto mniej symptomów suchości daje znacznie większy komfort noszenia na co dzień. Oczy są zdowe i nawilżone każdego dnia równocześnie w każdym momencie. Dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie nowoczesność i komfort noszenia.

0 Recenzje
85.00 zł

Air Optix Aqua to idealne soczewki dla wszystkich wymagających użytkowników

0 Recenzje
75.00 zł

Acuvue 2 to dwutygodniowe soczewki hydrożelowe starszej generacji. Miękkie, elastyczne, zapewniają dobrą jakość widzenia. Soczewki są dobrze nawilżone i wygodne w użyciu. Cienka krawędź soczewki gwarantuje ostre widzenie. Korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność.

0 Recenzje
120.00 zł

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i nawilżeniem. Soczewki są stabilne i nie uwierają. Przynoszą znaczną ulgę zmęczonym oczom.Zalecane stosowanie w trybie dziennym.

Pokazuje 1 - 9 dz 15 przedmiotów