Asortyment  Istnieje 105 produkty.

Wszystko co każdy kto nosi okulary korekcyjne powinien mieć. Wysokiej jakości szkła okularowe, nowoczesne i wygodne oraz modne oprawy okularowe. Szmatki do okularów, futerały, łańcuszki. Szkła kontaktowe, płyny do soczewek.

Podkategorie

Szkła okularowe

Szkła okularowe - rodzaje i ich przeznaczenie.

W tej kategorii dowiesz się między innymi:
Jakie są rodzaje szkieł, o producentach szkieł oraz jak dobrać szkła do okularów

Oprawy okularowe
Nowoczesne oprawy okularowe znanych firm takich jak Ray Ban, Vogue, Morgan, Jaguar, Davidoff. Oprawki okularowe damskie oraz męskie.
Akcesoria

Akcesoria do okularów. 

Przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne z pełnym filtrem UV
na stronie
0 Recenzje
125.00 zł

Technologia LED Protect została opracowana aby chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim.

0 Recenzje
159.00 zł

Soczewki miesięczne Air Optix Night&Day 6 szt

0 Recenzje
80.00 zł

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus to najnowsza dwutygodniowa soczewka Johnson&Johnson, przeznaczona do stosowania w trybie dziennym. Soczewki zapewniają bardzo dobre nawilżenie i dotlenienie oka. Ich zaletami jest wyjątkowa gładkość i komfort noszenia w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach.

0 Recenzje
40.00 zł

Płyn dezynfekcyjny Opti-free Replenish zawiera TEARGLYDE opatentowany system regenerujący o udowodniony podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

0 Recenzje
75.00 zł

Soczewki 1-Day Acuvue Moist to mniej osadów na powierzchni soczewki, co powoduje lepsze widzenia także pod koniec dnia. Ponadto mniej symptomów suchości daje znacznie większy komfort noszenia na co dzień. Oczy są zdowe i nawilżone każdego dnia równocześnie w każdym momencie. Dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie nowoczesność i komfort noszenia.

0 Recenzje
85.00 zł

Air Optix Aqua to idealne soczewki dla wszystkich wymagających użytkowników

0 Recenzje
35.00 zł

Super wydajny płyn do czyszczenia soczewek okularowych.Można go stosować do każdego rodzaju szkieł okularowych z powłokami antyrefleksyjnymi. Odtłuszcza i usuwa najbardziej zabrudzone powierzchnie. Nadaje się również do czyszczenia ekranów laptopów, telewizorów, tabletów. Polecamy używać do czyszczenie szmateczki z mikrofibry.Pojemność 150 ml

Obecnie brak na stanie
Pokazuje 1 - 9 dz 105 przedmiotów