Lista produktów producenta Sziols

SZIOLS X-Kross. Profesjonalne okulary sportowe...

… i ich historia. Wszystko zaczęło się w  1999 roku, krótko po tym jak zaczęłam biegać wyczynowo (by później startować w  profesjonalnych ultramaratonach tj. Biel, Szwajcaria - 100km). Wówczas zdałam sobie sprawę, że praktycznie wszystkie okulary sportowe nieustannie parują, nie gwarantują idealnego dopasowania, bywa, że boleśnie uciskają i nie dają komfortu wprowadzenia modyfikacji np. w momencie zmiany dyscypliny sportu. Jako osoba na co dzień nosząca okulary korekcyjne, doświadczałam o wiele większych problemów z widzeniem w sporcie. Co gorsza, nie byłam jedyna – takich osób jest przecież więcej! Zadziwiające jest to, że wszyscy mocno skupiają się głównie na termoaktywnej, oddychającej odzieży sportowej, zupełnie zapominając o tym, że pocimy się także w okolicy oczu…


Dlatego teraz możemy cieszyć się szeroką ofertą różnych ubrań sportowych w zależności od uprawianej dyscypliny i warunków pogodowych, a okulary sportowe (do tej pory) pozostawały tylko ogólnymi okularami, często traktowane jako przeciwsłoneczne. Nie widziałam szans, by to rozwiązanie mogło funkcjonować w taki sposób. Jako zawodowa projektantka przemysłowa, rozpoczęłam intensywne prace nad innowacyjnym systemem okularów sportowych, jednocześnie spełniając dodatkowe kryteria, czyli: funkcjonalność w różnych sportach, łatwe dopasowywanie do różnych kształtów twarzy, panoramiczna wkładka korekcyjna (idealne rozwiązanie dla okularników) z równoczesnym zachowaniem designu i modnego fasonu produktu.

Więcej
0 Recenzje
599.00 zł

Oprawki sportowe SZIOLS X-KROSS

0 Recenzje
120.00 zł

Innowacyjna wkładka korekcyjna do okularów SZIOLS X-KROSS

0 Recenzje
350.00 zł

Okulary INDOOR idealnie sprawdzają się w każdych sportach (szczególnie zespołowych), wszędzie tam, gdzie wada wzroku uniemożliwia pełnię satysfakcji z codziennej aktywności fizycznej. 

0 Recenzje
299.00 zł

Okulary sportowe INDOOR Kids zostały opracowane specjalnie z myślą o dzieciach. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, okulary INDOOR Kids spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i zapewniają użytkownikom nieograniczoną swobodę

0 Recenzje
390.00 zł

Okulary INDOOR idealnie sprawdzają się w każdych sportach (szczególnie zespołowych), wszędzie tam, gdzie wada wzroku uniemożliwia pełnię satysfakcji z codziennej aktywności fizycznej.

Pokazuje 1 - 6 dz 6 przedmiotów