Lista produktów producenta Alcon

Alcon soczewki kontaktoweFirma Alcon

Alcon soczewki kontaktowe


Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Pragniemy każdego dnia odpowiadać na rosnące
i zróżnicowane potrzeby pacjentów opracowując innowacyjne
i skuteczne leki. Z naszych terapii rokrocznie korzysta ponad miliard osób na całym świecie.


Nazwa Novartis wywodzi się z łacińskiego zwrotu "novae artes" oznaczającego "nowe umiejętności". Odzwierciedla ona zaangażowanie firmy w programy badawczo-rozwojowe, których celem jest opracowanie skuteczniejszych metod terapeutycznych, zwiększających komfort leczenia. Badania prowadzone przez Novartis odbywają się w globalnej sieci centrów badawczych, w których prowadzonych jest obecnie ponad 200 projektów. W Polsce prowadzimy ponad 75 badań klinicznych w ośmiu dziedzinach medycyny.


Nasza główna siedziba mieści się w Szwajcarii, w Bazylei. Dzięki wspólnemu wysiłkowi ponad 130 000 pracowników naszej Grupy, produkty Novartis dostępne są dla pacjentów w ponad 180 krajach świata.Największą siłą Grupy jest zróżnicowane portfolio produktów. Novartis obecny jest na rynkach:


leków innowacyjnych (Novartis Pharmaceuticals),


tzw. leków generycznych (Sandoz),


leków i produktów okulistycznych oraz środków ochrony oczu (Alcon).Novartis powstał w 1996 r. na skutek połączenia firm Ciba-Geigy i Sandoz, jednak nasza historia sięga końca XVIII wieku. Spółki, wchodzące obecnie w skład Grupy, działają na terenie Polski od ponad 100 lat.W Polsce Grupa Novartis reprezentowana jest przez spółki Novartis Poland Sp. z o.o., Sandoz Polska Sp. z o.o. i Alcon Polska Sp. z o.o. Jesteśmy jednym z wiodących inwestorów
na rynku i zatrudniamy ok. 1600 osób. Jesteśmy ważnym uczestnikiem polskiej gospodarki. Prowadzimy działalność inwestycyjną, która obejmuje kilka centrów produkcyjnych
i dystrybucyjnych, usytuowanych w Warszawie, Błoniu
i Strykowie. Spółki wchodzące w skład Grupy Novartis w Polsce cieszą się zasłużoną renomą stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.

Więcej
0 Recenzje
159.00 zł

Soczewki miesięczne Air Optix Night&Day 6 szt

0 Recenzje
40.00 zł

Płyn dezynfekcyjny Opti-free Replenish zawiera TEARGLYDE opatentowany system regenerujący o udowodniony podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

0 Recenzje
85.00 zł

Air Optix Aqua to idealne soczewki dla wszystkich wymagających użytkowników

Pokazuje 1 - 6 dz 6 przedmiotów